Béčko si doma na umělé trávě poradilo s Prlovem

/UT Hrádek/ Rezerva Slavičína hostila na umělé trávě v Hrádku v tradičním dopoledním nedělním čase zkušený tým Prlova. Dlouho se nemohla proti dobře hrajícímu soupeři prosadit, ale díky zlepšenému výkonu ve druhé půli nakonec porazila Prlov vysoko 5:1.

5:1 (1:0)

Branky: 2xKořenek, 2xL. Šebák, Šťastný
Sestava: Kuja – O. Šebák, Zámečník(ZL), T. Švach, Salajka – Zvoníček, M. Švach, Šťastný, Bartoš – Fojtů, Kořenek
Střídali: Dobiáš, L. Šebák, Šmotek, Floreš, Both

Od počátku utkání jsme se chtěli prezentovat rychlou kombinační hrou, ale soupeř byl velmi houževnatý a nedovolil nám plynulou kombinaci. S postupem času jsme nabývali na síle a více se tlačili před branku hostí, ale střelecky jsme se prosadili až ve 25. minutě Kořenkem. Do poločasu ještě Bartoš 2x orazítkoval tyč, ale to bylo vše. Soupeř nijak vážně neohrozil naši branku.

Do druhé půle jsme provedli několik změn a obraz hry se výrazně změnil. Střídající Lukáš Šebák nachystal během 5ti minut 4 brankové příležitosti, ale spoluhráči je nezúročili. Ještě několik minut jsme soupeře nepustili z vápna, ale potvrdilo se přísloví „nedáš – dostaneš“ a z ojedinělého brejku hosté po faulu našeho brankáře vyrovnali na 1:1. To nás ale nakoplo a po několika minutách jsme se konečně prosadili střelecky a třemi rychlými brankami Šťastného, Kořenka a Šebáka zlomili odpor soupeře. V závěru ještě upravil na konečných 5:1 nejlepší hráč utkání Lukáš Šebák.

,,Tentokrát jsme měli silnou sestavu a proto jsem již před zápasem věřil ve vítězství. Dlouho jsme však nemohli najít klid, byli jsme velmi nepřesní jak v rozehrávce, tak i zpracování míče, což nahrávalo soupeři. Až ve druhé půli jsme se prosadili střelecky a je z toho jednoznačný výsledek. Kluci se ve druhé půli uklidnili, zabrali a přehráli soupeře. Všem patří velký dík,“ zhodnotil vítězný zápas trenér Jiří Váňa.