Béčko prohrálo ve venkovním zápase v Choryni

/Choryně/ Slavičínská rezerva tentokrát zajížděla na nejzazší kout kraje do Choryně. Hrálo se na poměrně slušné travnaté ploše za ideálního počasí.

Branky: Fojtů z pen., Staněk
Sestava: Böhm – Dobiáš, O. Šebák, Zámečník(ZL), Salajka – Šmotek, M. Švach, A. Fojtík, Šťastný, Bartoš – Fojtů
Střídali: L. Šebák, Miklas, Staněk, Janků
Karty: A. Fojtík ČK

Do zápasu lépe vstoupili mladíci ze Slavičína, lépe kombinovali a ujali se vedení v 10. minutě. Hra se přelévala před obě šestnáctky, ale dlouho se nikdo nemohl prosadit střelecky, až v závěru poločasu domácí udeřili a dvěma slepenými brankami získali vedení. Hned v úvodu druhé půle zvýšili na 3:1, ale hosté vše ještě zdramatizovali snížením na 3:2, ale vyrovnat se jim již nepodařilo.

,,Naši kluci tentokrát utkání nezvládli. Z počátku jsme soupeře zatlačili a dali vedoucí branku, ale domácí hráli velmi agresivně, až na samé hranici pravidel a byli velmi důrazní v osobních soubojích, což jsme nezvládali. Hra domácích byla navíc naprosto jednoduchá, plná dlouhých nákopů za naši obranu a následných agresivních osobních soubojů, ve kterých byli domácí důraznější a nutili nás k chybám. Zlom nastal ve 36. minutě, kdy po nevybíravém zákroku v našem pokutovém území tvrdě atakoval domácí útočník našeho brankáře, který zcela otřesen jen „dochytal“ poločas, ale po té musel být pro zranění střídán. Domácí této situace využili a vstřelily 2 rychlé góly, kterým však předcházely naše hrubé chyby. Ve druhé půli jsme inkasovali hned v úvodu, ale po té jsme přeskupili řady, prostřídali, hra se vyrovnala, ale chyběl nám klid v koncovce. V 63. minutě jsme snížili na 3:2, domácím začal docházet dech a klid, ale přes velkou snahu jsme již skóre nesrovnali. Kaňkou utkání bylo zbytečné vyloučení našeho Fojtíka,“ mrzela trenéra Jiřího Váňu nejen červená karta, ale i prohrané utkání.