Béčko předvedlo skvělý návrat do zápasu a proti Vlachovicím urvalo remízu

/UT Hrádek/ Tentokrát vám přinášíme report z posledních dvou utkání našeho béčka. To si prvně poradilo s kvalitním celkem Valašské Polanky a ve druhém zápase proti Vlachovicím předvedlo velmi slušný obrat z 0:2 na konečných 3:3.

2:0 (0:0)

Branky: Kalík, Pekárek
Vypušťák – Fojtů, Fojtík, Ondruš, Both – Havlín, Švach M. st., Švach M. ml., Sochora, Kalík – Žáček
Střídali: Pekárek

Na hřišti se potkala mužstva, která „chtěla“ hrát fotbal, a tak utkání mělo dobrý náboj a kvalitu. Hosté byli silní na míči a agresivní, a proto jsme těžko hledali recept na jejich kvalitní a dobře organizovanou hru. První půle byla naprosto vyrovnaná a oba týmy si vytvořili několik příležitostí, přičemž hosté měli snad i trochu větší šance, ale v naší brance byl skvělý Vypušťák, který všechny příležitosti zneškodnil a udržel tak čisté konto.

Ve druhé půli jsme zpřesnili hru a vytvořili si několik příležitostí. Soupeř sice ještě trochu „zlobil“, ale naše obrana byla nekompromisní. Nakonec jsme se prosadili i střelecky a po brankách Kalíka a Pekárka jsme zaslouženě zvítězili 2–0. Celkově mělo utkání dobrou úroveň. Nepříjemností je zranění Štěpána Havlína, který si opětovně poranil kolenní vazy a musel odstoupit.

3:3 (0:2)

Branky: M. Švach st., Salajka, Fojtík
Marcaník – Sochora, Fojtík, Bureš, Both – Kalík, Švach M. st., Švach M. ml., Žáček, Bartoš – Pekárek
Střídali: Kovář, Šmotek, Salajka

V dalším přátelském utkání nastoupila naše rezerva proti kvalitnímu účastníku „A“ třídy, týmu Vlachovic. Hrál se tentokrát ne příliš pohledný fotbal s obrovským množstvím individuálních i systémových chyb na obou stranách. Hosté hned v úvodu utkání využili našich chyb v defenzívě a snadno se ujali vedení  0 – 2 a naše hra byla neurovnaná a nekoncentrovaná. Ve druhé části první půle se hra přeci jen vyrovnala a oba týmy si vytvořili několik příležitostí, přičemž hosté měli stále trochu navrch.

Ve druhé půli jsme přeorganizovali a zpřesnili hru, vytvořili si několik příležitostí a snížili na 1 – 2. když jsme se dostávali do tempa , tak hosté opět kontrovali a zvýšili na 1 – 3. Závěr utkání jsme ale opět ovládli my a dvěma brankami srovnali skore a neměli daleko od vítězství. Remíza je však asi spravedlivá. Vzhledem ke třem inkasovaným brankám a mnoha dalším šancím soupeře spokojenost s tímto utkáním není.