Béčko neuspělo na půdě Mladcové

/Mladcová/ Ve šlágru 22. kola hostila vedoucí Mladcová třetí tým tabulky Slavičín ,,B“. Slavičín tentokrát nastoupil opět ve značně improvizované sestavě a z předešlého utkání chybělo 7 hráčů.

4:0 (2:0)

Vypušťák – Vladár, Šťastný, Ondruš, Both – L. Šebák, M. Švach ml., Kalík, Bartoš, Salajka – Havlín
Střídali: Pekárek, Váňa
Karty: Salajka ČK

Mladcová nastoupila do utkání velmi sebevědomě a hned od prvních minut zatlačila na soupeře a vytvořila si několik šancí. Hosté hráli ustrašeně a několikrát chybovali ve zpracování i v rozehrávce. Ve 24. minutě hosté ve středu pole chybovali a domácí aktivním Chludilem trestali. Hned ve 26. minutě po další hrubici hostující obrany pohodlně zvýšil na 2:0 Vyvlečka. Do poločasu se toho již moc neudálo až na incident na polovině hřišti, když ve 42. minutě byl po potyčce vyloučen hostující Salajka.

Do druhé půle nastoupili hosté ve zlepšeném výkonu a snažili se i v deseti kombinovat, ale branku domácích výrazně neohrozili, a tak přišel další gól domácích, když po nejkrásnější akci utkání v 70. minutě zvýšil na 3:0 opět Vyvlečka. V 75. minutě uzavřel účet utkání na 4:0 domácí Kahaja.

,,Od prvních okamžiků nás domácí přehrávali a bylo jen otázkou času, kdy využijí svou převahu. 2 slepené góly ve 24. a 26. minutě nás až do poločasu paralyzovaly. Do druhé půle jsme vstoupili dobře, ale neměli jsme dostatek sil na obrat, a tak domácí zcela zaslouženě berou 3 body,“ uznal sportovní sílu soupeře trenér Jiří Váňa.